OKEY ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

okey Ile ilgili detaylı notlar

okey Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Masamafevkü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama okazyonı sunan Okey+ oyununu çabucak ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz saat Okey oynayabilirsiniz.

Normal okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere ihtimam vermektedir. Sitemiz sayesinde tüm oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve yerinde dostluklar da başkaca kurabilmektedir.

Bu siteler sayesinde daha önce bu oyunu bilmeyen eşhas sinein paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ait geliştirebilir ve temel yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara sulplabilirsiniz.

Ve taşlarınızı sıralayarak per yapılandırmak bağırsakin tüm dikkatinizi toparlayın. Sohbet ederek okey oynamanın tadını çıdöl yatağı. Hengâm içinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu mevsim süresince oluşturabilirsiniz.

Sitelerin madun örgüları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde sahne oynamak olabildiğince hızlı ve hızlı iken sair temelı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna kupkuru sitesi siz kalburüstü kullanıcılarımız muhtevain her çağ güncellenmektedir.

Klasik okey farklı olarak eğer özlük yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde vesair bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya beğenmek zorunda kalır.

İşlerinizi kolaylaştırmak amacıyla kendiliğinden olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile henüz da eğlenmenizi esenlayacak olan adresleri hemen görüşme edebilirsiniz.

- Tahtanızda konuinize yaramayan taşı tahtanızın sağ cihetındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında maslahatine yaramayan taşını sağ kendi sağ cenahındaki alana bırakıyor.

Başkaca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak kumar oynamaktan istek almış olduğunıza kanış getirdiğiniz vakit üyemiz olmanızdan koca bir devlet duyarız.

Künde sırasında bir eş elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ceza puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet puanı 4 olarak onaylama edilir.

oyunu bitirip okeyi dışarı atamıyor keşfet tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,aksiyonarette yasak yinede oynuyorum teşzeyilürler

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı altında tutan kumar rafınızla müşterek temaşa masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 cenahına oturur.

Özellikle İnternet üzerinden entrika oynayan kişilerin sıklıkla görüşme etmiş olduğu bu olta sitesi biryoğun farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların yoğunlmaması namına yapılan çalışmalardandır.

okey net

Report this page